Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Drukuj

Nasza uczelnia przyjazna doktorantom

24.11.2014 | Aktualizacja: 02.12.2014 12:59

Gmach główny Politechniki Wrocławskiej (fot. Krzysztof Mazur)
Politechnika Wrocławska znalazła się wśród najbardziej pro-doktoranckich uczelni w kraju. Piąte miejsce w konkursie PRODOK to również najlepszy wynik wśród wrocławskich uczelni
W VII edycji plebiscytu zwyciężył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Drugie miejsce zajęła Politechnika Warszawska, a trzecie Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Tuż za podium znalazła się Politechnika Gdańska, która nieznacznie wyprzedziła Wrocławską. Laureatów wyłoniono spośród 46 zgłoszonych uczelni.
 
Plebiscyt zorganizowała Rada Samorządu Doktorantów PAN przy współpracy z Krajową Reprezentacją Doktorantów. O wynikach zadecydowały: wpływ doktorantów na proces kształcenia, warunki socjalne, samorządność, wspieranie aktywności młodego naukowca i doktorantów z niepełnosprawnością.
Joanna Pająk